Obytné vozy Tourne

Společník pro
celoroční dobrodružství

Obytné vozy Tourne přináší jedinečný zážitek z cestování. Jsou navržena a vyrobena s důrazem na kvalitu, komfort a styl. S Tourne získáte nejen elegantní obytný vůz, ale také výkonné technologie a prvotřídní vybavení, které vám umožní celoroční cestování. Věříme, že pro vás najdeme ten správný model, který vás nadchne a splní všechna očekávání.

Agilní a odolný

S Tourne se dostanete kamkoliv jen budete chtít. Ať už do městských uliček nebo na divoké a klikaté horské cesty. Nejenže si ho můžete vzít kamkoliv, ale také ho pomocí snadné a rychlé ovladatelnosti bez problému zaparkujete.

Vychytávka
Tourne's Dream4

Díky jedinečnému a patentovanému konstrukčnímu schématu Tourne's Dream4 může obytný vůz pohodlně ubytovat až čtyři osoby přímo uvnitř vozidla. Během několika snadných kroků, které zvládnete za pár minut, se jídelní kout promění v prostornou manželskou postel.

Kabina, která zahřeje

Kabina je obalena kvalitní izolací Armaflex, která zajistí, že vás žádné nepříznivé povětrnostní podmínky nezaskočí. Podlahové vytápění se postará o to, abyste byli vždy v suchu a teple. S kvalitním topením Webasto, který využívá naftu i propan, získáte bezpečné a pohodlné prostředí jak pro život, tak pro jízdu.

Dvojitá okna

S jedinečným designem, který oknům umožňuje být v jedné rovině s karoserií vozidla, získáte aerodynamický a tichý zážitek na každé cestě. Dvojitá okna zajistí skvělou izolaci a udrží kabinu příjemně chladnou i při slunečných dnech. Se zatahovací sluneční clonou a ochrannou sítí proti hmyzu budete mít kontrolu nad světlem i nepříjemným hmyzem.

Izolovaná vodní nádrž

Izolovaná nádrž na odpadní vodu, která udržuje ochranu i při extrémních teplotách.

Světla a připojení

Úsporná LED osvětlení a USB připojení ve vašem voze je samozřejmostí.

Markýza Thule

Dokonalý ochránce před sluncem i nepříznivým počasí. Kvalita, lehká ovladatelnost a nadčasový design by Thule.

Kvalitní nábytek

Veškerý interiérový nábytek je vyroben z precizně opracovaného kvalitního dřeva.

Komfort a chytré řešení

Tourne nabízí komfort a efektivní řešení ve všech svých prostorách. Sprcha s WC jsou řešena tak, aby poskytovala dostatek prostoru a když není používána, může sloužit jako skříňka na pověšení a sušení prádla. Vůz disponuje výjimečně velkou a kompaktní lednici, což přináší větší pohodlí a usnadňuje uchování potravin. Inteligentní design vozu přináší nejen pohodlí, ale také velkorysý úložný prostor. Tourne nabízí až čtyři místa na spaní a díky tomu se členové vaší cestovatelské posádky mohou vyspat s maximálním komfortem.

Obytné vozy Tourne
- katalog

Katalog

Nevíte která obytka je pro vás ta pravá?

Vyzkoušejte na vlastní kůži.

Přejít do půjčovny