Obytné vozy Robeta

Spojení přepychu
a pohodlí

Robeta jsou stylové a univerzální obytné vozy. Jsou navržena s ohledem na vaše potřeby a přinášejí nejen funkčnost, ale také estetickou radost. Každý detail vozu je pečlivě promyšlen, aby poskytl optimální prostor pro život na cestách. Výjimečný design, inovativní funkce a nekompromisní pohodlí, to jsou základní pilíře značky Robeta.

Inovativní design

V interiéru vozu Robeta zažijete dokonalý celek, který zaujme svým zakulaceným designem, inovativními a kreativními nápady a hravými detaily.

Izolace Armaflex

Díky izolaci Armaflex si můžete užívat příjemné vnitřní klima v obytném vozidle Robeta jak v létě, tak v zimě.

Nábytek AIR

Robeta přináší revoluční nábytek AIR, který se vyznačuje lehkostí a odolností. Je vyroben z recyklovaného plastu a díky snížené hmotnosti o 220 kg je ve srovnání s tradičním nábytkem mnohem lehčí a energeticky účinnější. To přináší výhody nejen při pohybu, ale také při úsporách paliva. Veškerý nábytek je potažený deskou HPL, což zajišťuje odolnost proti poškrábání.

Robeta ELEVATE

U modelu Robeta Family již nenajdete nepohodlný žebřík, který brání přístupu ke spodní posteli. Místo toho se vyvinul inovativní systém Robeta elevate - systém výsuvných schodů, které slouží také jako praktický úložný prostor.

Pohodlí pro každou cestu

Každý obytný vůz Robeta je plně vybaven a nabízí prostornou kuchyň, moderní koupelnu se skleněnými dveřmi, samostatné WC s odpadní nádrží, spací a úložný prostor. Můžete si vybrat, zda chcete vůz využít pro rodinné radovánky nebo dát přednost variantě pro dva. Pro milovníky kol se najde model, do kterého se bez problému vlezou dvě kola.
V případě zájmu si můžete dokoupit různé doplňky. Jedním z nich je elektrická zvedací postel, která vám umožní jednoduše zvedat a spouštět lůžko dle vašich potřeb. Máte-li zájem o více prostoru na spaní, tak oceníte stahovací střechu s dvojlůžkem, která je vybavena kvalitní matrací, USB připojením, LED osvětlením, hodinami a úložným prostorem.

Obytné vozy ROBETA

Katalog

Nevíte která obytka je pro vás ta pravá?

Vyzkoušejte na vlastní kůži.

Přejít do půjčovny