Přívěs MINIATOURING

Minikaravan, který si zamilujete

Romantické příběhy malých start-upů, které přeskočí od pevné myšlenky k úspěšné firmě. Patří sem také historie MINIATOURINGU. Začíná to špatně vybavenou garáží, která je přeměněna na dílnu, a myšlenkou postavit perfektní karavan. A povedlo se!

Místo na spaní, úložný prostor, lavice a stůl, plus kuchyňka, to vše MINIATOURING nabízí. Seznam výbavy, který pravděpodobně znáte z obytných vozů, jsme zabalili do našich přívěsů, spojující výhody obytných vozů a karavanů. Malý karavan zároveň nabízí nepřekonatelnou mobilitu a lehkost klasického obytného vozu. Pro všechny kempingové gurmány jsme zařadili i venkovní kuchyňku, kterou lze vysunout na stranu. Abyste si užili pohodové grilovací večery i za deště, lze kuchyni před deštěm chránit přesně padnoucí markýzou.

MILUJEME DŘEVO - ALE POUZE V INTERIÉRU

MINIATOURING vyrábíme v robustní hliníkové sendvičové konstrukci. Interiér je celý vyroben z pravého dřeva. To dává minikaravanu jedinečnou stabilitu a stále zůstává skutečně lehký. Pro venkovní plochu jsme se rozhodli použít nejmodernější hliníkové kompozitní materiály, které spolehlivě a dlouhodobě chrání konstrukci před veškerým počasím a zátěží. Protože pro nás je to jasné: MINIATOURING si koupíte na celý život.

UDRŽITELNÝ MINI KARAVAN Z NĚMECKA

Udržitelnost – velké slovo. Přívěsy vyrábíme ručně v Německu, díky krátkým dodacím trasám různých komponentů a použití nejvyššího možného podílu obnovitelných dřevěných materiálů udržujeme při výrobě malou ekologickou stopu. Přesto využíváme pro naši stavbu nejmodernější hliníkové materiály, protože dlouhá a spolehlivá životnost je zásadní pro zachování zdrojů.

TAKŽE NEPOTŘEBUJETE ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ NA PŘÍVĚS

Minikaravan je konstrukčně velmi lehký. V závislosti na konfiguraci váš MINIATOURING váží méně než 500 kg. Malé auto, elektromobil nebo terénní vůz - minikaravan může být tažen téměř jakýmkoli vozidlem.

KAŽDÝ MINATOURING JE UNIKÁTNÍ

Náš MINIATOURING je velmi oblíbený i u horských cyklistů, surfařů, potápěčů, pěších turistů a podobně a má to svůj důvod: mini karavan můžete využít jako skvělé zázemí pro váš oblíbený sport.

MALÝ KARAVAN PRO OUTDOOROVÉ SPORTOVCE

Náš MINIATOURING je velmi oblíbený i u horských cyklistů, surfařů, potápěčů, pěších turistů a podobně a má to svůj důvod: mini karavan můžete využít jako skvělé zázemí pro váš oblíbený sport.

Nevíte která obytka je pro vás ta pravá?

Vyzkoušejte na vlastní kůži.

Přejít do půjčovny