Obytné vozy Affinity

Spolehlivý parťák
na cestách

Prémiová značka obytných vozů, patřící pod švédskou společnost KABE, která klade důraz na kvalitu, provedení, praktičnost a luxusní výbavu. Snadno se s ním řídí, parkuje a šetří palivo. S jeho rozměry se snadno pohybujete ve městě i na venkově, což z něj dělá ideálního společníka pro všechny milovníky aktivní dovolené. Obytné vozy jsou postavené na platformě Fiat Ducato a MAN TGE. Díky nejmodernějších elektronických systémů budou vaše cesty s Affinity bezpečné a pohodlné.

Dynamický vzhled

Rozšíření bočních panelů a úprava střechy nad kabinou dodávají obytným vozům Affinity jedinečný a dynamický vzhled.

Unikátní prostor

Affinity odlišuje od ostatních obytných vozů unikátní pocit prostoru, který zažijete při pobytu uvnitř.

Inovativní spací řešení

Díky několika jednoduchým úpravám se lavicové sedadlo spolujezdce promění na palandu s bezpečnostní bariérou. Vůz tak nabízí spací prostory až pro 4 osoby. Tuhle jedinečnou vlastnost nenajdete v žádném jiném obytném voze než v Affinity.

Kvalita a odolnost

Pro výrobu obytných vozů se vybírají vysoce kvalitní materiály a kování. Nábytek je vyroben z odolných HPL panelů a díky použitým technologiím
dosahuje dlouhé životnosti bez většího rizika poškození či poškrábání.

Zaměřeno na detail

Standartní výbavou každého vozu je např. bezdrátová nabíječka mobilních telefonů, větrák MaxxFan nad kuchyní, větrák Fiamma v koupelně a dostatečný počet USB zásuvek pro maximální komfort.

Komfort a teplo i v zimním období

Obytné vozy jsou plně vybaveny pro zimní období díky své dvojité podlaze a vynikající izolaci. Systém Truma Combi zajišťuje účinné vytápění.

Jedinečný vzhled
a praktické uspořádání

Ve voze se nachází 4 spací lůžka a díky výjimečné funkci, která umožňuje posuv postele dozadu, získáte větší prostor v kuchyni. Postel v zadní části může být vybavena elektrickým zvedacím systémem a do nákladového prostoru se tak dokážou vlézt dvě kola.
Kuchyň ve tvaru L je vybavena prostorným pultem, velkým dřezem, dvouplotýnkovou plynovou varnou deskou a 90L kompresorovou lednicí.
V koupelně se nachází WC s keramickou mísou, skládací umyvadlo a sprchový kout.
Obytný vůz je vybaven dostatečným množstvím elektrických zásuvek a USB portů. V případě zájmu mohou být nainstalované solární panely o výkonu až 360 wattů, které vám umožní nezávislost na cestách.

Obytné vozy AFFINITY

Katalog

Nevíte která obytka je pro vás ta pravá?

Vyzkoušejte na vlastní kůži.

Přejít do půjčovny