Zásady ochrany osobních údajů

Platnost od 1. 12. 2018

Kdo zpracovává vaše osobní údaje

TP Company s.r.o., e-mail: travel@caravancity.cz, tel.: +420 739 803 712
Sídlo: Pštrossova 10, 110 00 Praha 1, IČ: 03703495

V jakém rozsahu jsou vaše osobní údaje zpracovávána

Osobní údaje jsou zpracovávána v rozsahu, v jakém jste je poskytli v souvislosti s odběrem novinek z webu https://caravancity.cz, nezávaznou poptávkou nebo dotazem, závaznou objednávkou – rezervací vozu.

Odběr novinek z webu https://caravancity.cz

Emailová adresa.

Nezávazná poptávka nebo dotaz

Jméno, příjmení, emailová adresa.

Závazná objednávka – rezervace vozu

Jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště, datum narození, číslo občanského průkazu, číslo řidičského průkazu, telefonní kontakt, emailová adresa.

 

Od čtenářů webu https://caravancity.cz jsou dále shromažďovány statistické údaje pomocí souborů cookies.

Proč jsou vaše osobní údaje zpracovávány a kdo k nim má přístup

Osobní údaje jsou zpracovávány k účelu, k jakému jste je poskytli v souvislosti s odběrem novinek z webu https://caravancity.cz, nezávaznou poptávkou nebo dotazem a závaznou objednávkou – rezervací vozu. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, mohou je však pro Správce zpracovávat i tito zpracovatelé:

Odběr novinek z webu https://caravancity.cz

Údaje, které jste poskytli při přihlášení k odběru novinek z webu, budou použity pro upozornění na nové články, služby a další marketingové aktivity kolem webu. Údaje nebudou poskytnuty nikomu jinému.

Nezávazná poptávka nebo dotaz

Údaje, které jste poskytli při nezávazné poptávce nebo dotazu, budou využity pouze při odpovědi na tuto poptávku nebo dotaz. Údaje nebudou využity k jinému účelu a nebudou poskytnuty nikomu jinému.

Závazná objednávka – rezervace vozu

Osobní údaje budou využity pro uzavření obchodního vztahu (smlouvy) s klientem. Emailová adresa může být následně použita pro upozornění na nové články, služby a další marketingové aktivity kolem webu.

Jak dlouho budeme vaše osobní údaje zpracovávat

Osobní údaje poskytnuté při odběru novinek z webu https://caravancity.cz budou zpracovány do odvolání. Osobní údaje související se závaznou objednávkou – rezervací vozu budou zpracovány po dobu vyplývající ze zákona nebo jiného právního předpisu, nejméně však 5 let od dokončení zakázky.

Na základě čeho jsou vaše osobní údaje zpracovávána

Osobní údaje jsou zpracovány na základě dobrovolně uděleného souhlasu nebo na základě splnění povinnosti vyplývající ze zákona nebo jiného právního předpisu. Osobní údaje jsou zpracovány v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 – „GDPR“.

Jak jsou vaše osobní údaje zabezpečeny

K ukládání osobních údajů používáme aplikace renomovaných globálních společností. Data jsou uložena a zálohována převážně v cloudových úložištích globálních dodavatelů v rámci Evropského hospodářského prostoru („EHP“). Přijmeme v přiměřeném rozsahu veškeré kroky nezbytné k tomu, abychom zajistili, že se s Vašimi osobními údaji bude zacházeno bezpečně a podle těchto Zásad ochrany osobních údajů. Uložená data jsou v cloudových úložištích zabezpečena šifrováním a v rámci naší společnosti jsou zavedena opatření pro ochranu osobních údajů.

K správě osobních dat pak je využíván osobní počítač a mobilní telefon, které jsou chráněny standardním způsobem (heslem). Dokumenty v tištěné podobě jsou uloženy v archivu v sídle zpracovatele.

Jak a kdy můžete svůj souhlas se zpracováním osobních údajů odvolat

Souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých dobrovolně za účelem odběru novinek z webu https://caravancity.cz lze odvolat kdykoliv pomocí kliknutí na odkaz na konci každé zprávy.

Jaká jsou vaše práva v souvislosti s ochranou osobních údajů

Máte právo svůj souhlas kdykoli odvolat, osobní údaje opravit či doplnit, požadovat omezení zpracování, vznést námitku či stížnost proti zpracování v určitých případech, požadovat přenesení údajů, na přístup k osobním údajům, být informován o porušení zabezpečení osobních údajů v určitých případech, na výmaz osobních údajů (právo být „zapomenut“) v určitých případech a další práva stanovená v zákoně o ochraně osobních údajů a v obecném nařízení o ochraně osobních údajů č. 2016/679 po nabytí jeho účinnosti.

Co znamená, že máte právo vznést námitku

Máte právo vznést námitku proti zpracování osobních údajů. Námitka musí být doručena Davidu Tesnému jako zpracovateli osobních údajů. Pokud vznesete námitku proti zpracování osobních údajů za účelem odběru novinek z webu https://caravancity.cz, budou vaše údaje vymazány a žádné zprávy nebudete dále dostávat.

Top
JSTE PŘIPRAVENI VYHRÁT?
Ano, správně! S námi máte možnost vyhrát obytný vůz a to na 1 víkend! Stačí se přihlásit do soutěže...
Vaše údaje jsou u nás v bezpečí!
DĚKUJEME!
Byl jste úspěšně přihlášen do naší soutěže
JSTE PŘIPRAVENI VYHRÁT?
Ano, správně! S námi máte možnost vyhrát obytný vůz a to na 1 víkend! Stačí se přihlásit do soutěže...
AKCE NA LETNÍ TERMÍNY!
Máme pro Vás poslední all inclusive last minute
termín za akční cenu 2990,-Kč!!

Naše akce platí na tento termín:
- Od 28.8. do 2.9. na vůz TD 700 pro 4 osoby
Do poznámky k objednávce stačí napsat #lastminute
Vy už odcházíte?
Co takhle vyzkoušet náš poslední all inclusive last minute
termín za akční cena 2990,-Kč!!

Naše akce platí na tento termín:
- Od 28.8. do 2.9. na vůz TD 700 pro 4 osoby
Do poznámky k objednávce stačí napsat #lastminute.
Tak co vyzkoušíte dovolenou s námi?