CaravanCity

Servis pro váš vůz

Jako doplňkové služby CaravanCity nabízí:

Montáže doplňků

Opravy obytných aut a karavanů

Servis & příprava na sezónu

Truma servis

Předkupní konzultace a kontroly

Předprodejní servis

Komisní prodej

Výkup vozů

1. Montáže doplňků:

CaravanCity  Vám nabízí odbornou montáž například solárních panelůstřešních okendržáků kolosvětlenítopeníklimatizacílednicvodního systému, vzduchového pérování a ostatních věcí souvisejících s Vaším karavanem či obytným autem všech značek.

Bravia Swan 599

2. Opravy obytných aut a karavanů:

CaravanCity má dlouholetou odbornou zkušenost s opravami karavanů a obytných aut všech značek. Opravíme například škody při zatékání do vnitřního prostoru, provedeme opravy elektro a plynového příslušenstvívodního systému a ostatních příslušenství karavanů a obytných aut. Nabízíme také opravy markýz a instalaci nových.

Karmann Dexter 555

3. Servis & příprava na sezónu

CaravanCity Vám zkontroluje a připraví obytné vozidlo na sezónu. Pomůžeme vám například s oživením spotřebičů po zimě nebo odborným vypuštěním vody ze systému na zimu a ostatních souvisejících prací. Zkontrolujeme těsnosti plynu a vodního systému, funkčnosti mechanických částí, podvozek, elektrické rozvody, těsnosti oken a též provedeme každoroční změření vlhkosti či případného zatékání do Vašeho karavanu.

Mercedes benz Marco

4. Předkupní konzultace a kontroly obytných vozidel

CaravanCity Vám nabízí poradenský servis před koupí nového či staršího karavanu nebo obytného vozu, včetně nezávislé odborné kontroly pro případ skrytých vad příslušenství nebo změření prosakování vlhkosti do vnitřního prostoru. Vlhkost Vám přímo na místě přístrojově změříme ve všech důležitých místech a okamžitě dostanete zprávu o stavu vozu. Tím předejdete pozdějším velice nákladným opravám. Všechny tyto úkony děláme nezávisle na výrobcích vozidel, ale také dovozcích již použitých obytných aut a karavanů. Díky zkušenostem víme, kde případné problémy hledat a jak nákladné může být jejich odstraňování. To se hodí zvláště u vozidel, u nichž neznáte jejich minulost. To může být Vaší nespornou výhodou pro případné jednání o ceně, případně vám koupi vozu ani nedoporučíme.

Mercedes Benz vůz

5. Předprodejní servis

Pokud se chystáte prodat Váš obytný vůz, nabízíme jeho předprodejní přípravu. Bude fér, pokud budete zájemce informovat o stávajících závadach, případně cenách oprav. Provedeme kontrolu celého vozu a vystavíme kompletní protokol závad.

6. Servis Truma

CaravanCity je nově specializovaným servisem pro topení značky Truma.

Chcete si objednat naše služby? Volejte
+420 737 603 770

Pokud máte zájem o zapůjčení některého z našich obytných vozů či některou z dalších služeb, napište nám, nebo rovnou zavolejte! Rádi vám poradíme a všechny naše vozy předvedeme.