Montáže doplňků

CaravanCity Express Service Vám nabízí odbornou montáž například solárních panelůstřešních okendržáků kolosvětlenítopeníklimatizacílednicvodního systému, vzduchového pérování a ostatních věcí souvisejících s Vaším karavanem či obytným autem všech značek.

Opravy obytných aut a karavanů

CaravanCity Express Service má dlouholetou odbornou zkušenost s opravami karavanů a obytných aut všech značek. Opravíme například škody při zatékání do vnitřního prostoru, provedeme opravy elektro a plynového příslušenstvívodního systému a ostatních příslušenství karavanů a obytných aut. Nabízíme také opravy markýz a instalaci nových.

Servis & příprava na sezónu

CaravanCity Express Service Vám zkontroluje a připraví Váš karavan či obytné vozidlo na sezónu. Rádi Vám pomůžeme například s oživením spotřebičů po zimě nebo odborným vypuštěním vody ze systému na zimu a ostatních souvisejících prací. Při této příležitosti se přímo nabízí příležitost ke kontrole těsnosti plynu a vodního systému, funkčnosti mechanických částí, kontrole podvozku, elektrických rozvodů, těsnosti oken a velice důležité každoroční změření vlhkosti či případného zatékání do Vašeho karavanu nebo obytného auta.

Protiskluzové nástřiky

CaravanCity Express Service Vám nabízí protiskluzové nástřiky sprchových vaniček, van, pochozích střech obytných vozů a karavanů či jiných ploch nejen v domácnosti.

Výhody: 100% protiskluzové, snadná údržba, skvěle vypadá, tlumí hluk, příjemné na dotek, 100% zakrytí škrábanců, trvalé, 100% vodotěsné, vhodné pro nové i starší podklady, ať už z laminátu, plastu či kovu.

Barva: bílá matná.

Mobilní servis

CaravanCity Express Vám zajistí také mobilní servis a opravy u Vás doma, v kempu, či na cestě ve středočeském regionu. V případě poruchy Vám nabízíme zapůjčení jednoho z našich vozů za zvýhodněnou cenu. (dle aktuálních možností půjčovny)

Předkupní konzultace a kontroly obytných vozidel

CaravanCity Express Service Vám zároveň nabízí poradenský servis před koupí Vámi vybraného nového či staršího karavanu nebo obytného vozu včetně nezávislé odborné kontroly před různými skrytými vadami příslušenství nebo velice důležitého změření prosakování vlhkosti do vnitřního prostoru karavanu či obytného auta. Vlhkost Vám přímo na místě přístrojově změříme ve všech důležitých místech a okamžitě dostanete zprávu o stavu nabízeného karavanu či obytného vozu. Tím předejdete pozdějším velice nákladným opravám a to především na různých pro Vás skrytých místech. Všechny tyto úkony děláme nezávisle na výrobcích obytných vozidel, ale také dovozcích již použitých obytných aut a karavanů. Díky zkušenostem z provozování servisu víme, kde případné problémy hledat a jak nákladné může být jejich řešení a odstranění. To se Vám hodí zvláště u vozidel, u nichž neznáte jejich minulost. Budeme tak Vaší nespornou výhodou pro případné jednání o ceně. Může nastat i situace, kdy Vám zkrátka koupi vozu ani nedoporučíme, vzhledem k jeho stavu a tím si ušetříte mnoho finančních prostředků.

Předprodejní servis

 Pokud se chystáte prodat Váš obytný vůz, nabízíme jeho předprodejní přípravu. Bude fér, pokud budete zájemce informovat o stávajících závadach, případně cenách oprav. Provedeme kontrolu celého vozu a vystavíme kompletní protokol závad.

Další služby

CamperWash service – mytí vozu
Parkování Vašeho vozu

Top
JSTE PŘIPRAVENI VYHRÁT?
Ano, správně! S námi máte možnost vyhrát obytný vůz a to na 1 víkend! Stačí se přihlásit do soutěže...
Vaše údaje jsou u nás v bezpečí!
DĚKUJEME!
Byl jste úspěšně přihlášen do naší soutěže
JSTE PŘIPRAVENI VYHRÁT?
Ano, správně! S námi máte možnost vyhrát obytný vůz a to na 1 víkend! Stačí se přihlásit do soutěže...
AKCE NA LETNÍ TERMÍNY!
Máme pro Vás poslední all inclusive last minute
termín za akční cenu 2990,-Kč!!

Naše akce platí na tento termín:
- Od 28.8. do 2.9. na vůz TD 700 pro 4 osoby
Do poznámky k objednávce stačí napsat #lastminute
Vy už odcházíte?
Co takhle vyzkoušet náš poslední all inclusive last minute
termín za akční cena 2990,-Kč!!

Naše akce platí na tento termín:
- Od 28.8. do 2.9. na vůz TD 700 pro 4 osoby
Do poznámky k objednávce stačí napsat #lastminute.
Tak co vyzkoušíte dovolenou s námi?