CaravanCity

Největší nabídka vestaveb v ČR!

Obytné vozy Affinity nabízí pohodlný obytný prostor až pro čtyři osoby. Flexibilní konfigurace umožňuje přizpůsobit vozidlo různým potřebám uživatele, od dvou cestujících po čtyřčlennou rodinu. Základem vozu je největší dodávka v nabídce Fiat a Peugeot a je navržena tak, aby poskytoval maximální vnitřní prostor.

Jeho jedinečné uspořádání, velká střešní okna, příjemné i nepřímé osvětlení, moderní materiály a úhledné barvy nábytku společně vytvářejí útulný a prostorný interiér.

Obytné vozy Karmann vycházejí z modelů Fiat Ducato a Ford Transit – neprovádíme žádné experimenty. Jsou vybaveny spoustou míst k sezení a až 5 postelemi, kuchyní a toaletou.

Kromě velkorysé standardní výbavy panelových dodávek nabízíme také spoustu speciálního vybavení – od zatemňovacích systémů až po výkonné motory o výkonu 180 koní. Naše obytné vozy jsou také cenově dostupné pro ty, kteří mají omezený rozpočet.

Obytné vozy Robeta vychází z modelů Citroen Jumper.  Jakmile vstoupíte do vozu, máte pocit, že je prostě jiný. Interiér je jako celek sjednocen díky modernímu designu a chytrým nápadům s důrazem na hravé detaily.

Robeta věnuje zvláštní pozornost použití kvalitních materiálů. Naše izolace Amaflex o tloušťce 25 mm zajišťuje příjemné vnitřní klima v létě i v zimě. Nábytek je opatřen ochrannou vrstvou HPL odolnou proti poškrábání 0,6 mm. Stropní, zadní a boční dveře jsou potaženy kvalitní kůží.

Máte zájem o nabídku? Volejte
+420 739 803 712

Pokud máte zájem o zapůjčení některého z našich obytných vozů či některou z dalších služeb, napište nám, nebo rovnou zavolejte! Rádi vám poradíme a všechny naše vozy předvedeme.