Které kempy v Česku stojí za to navštívit

Česko se může pyšnit velkým množstvím kempů, ovšem nemůžete navštívit všechny. A tak jsem se rozhodl, že vám představím tři, které za návštěvu stoprocentně stojí.

Kemp Stříbrný rybník

Pokud se chystáte navštívit Hradec Králové a jeho blízké okolí, tak vám doporučuji tento kemp. Nachází se přibližně jen 5 km od centra, a přitom je obklopen krásnou přírodou plnou luhů v okolí řeky Orlice. Ubytovat se můžete v chatkách, ubytovně či přespat přímo v karavanu. Výhodou kempu je především přilehlý Stříbrný rybník s písečnou pláží, po kterém je kemp pojmenován. Okolím se můžete projet po asfaltové cyklostezce, která vede mezi dubovými háji. U rybníku se nachází místní restaurace s velkým venkovním posezením, kde se přes léto konají časté grilovačky. Nás osobně nejvíce zaujala živá hudba, která se v létě koná každou sobotu. Skvělé duo zpívalo téměř 3 hodiny a vytvořilo perfektní atmosféru. Pokud tedy chcete navštívit, tak doporučuji pobyt přes sobotu, určitě nebudete zklamaní.

Autokemp Merkur

Kemp Merkur má dvě tváře podle období, kdy ho navštívíte. Pokud sem přijedete ve vedlejší sezoně, tedy někdy mimo letní prázdniny, pak vám bude připadat jako běžný klidný kemp v Česku. Ovšem pokud ho navštívíte někdy v červenci a přitom ještě budou tropy, pak zažijete atmosféru, která je typická spíše pro nějaký přímořský kemp. Kolem mušovské nádrže se otevře nespočet stánků se širokým sortimentem občerstvení, z hospod se začne vinout hudba a na hladině se provozovat různé vodní sporty. Jedná se o největší kemp v ČR, tudíž zde máte na výběr z opravdu širokého sortimentu zábavy či restaurací. Dalšími výhodou kempu je blízkost Aqualandu Moravia, který je největší na Moravě. Na jih od kempu se zase nachází Pálavské kopce, které mají zajímavou vápencovou strukturu a pod nimi rozesety vinohrady, takže můžete ochutnat ty nejlepší moravská vína, která se prodávají i přímo v kempu. Přes hlavní sezonu se každý den promítá letní kino, kterým si můžete zpříjemnit večer.

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

Posledním kempem, který vám rozhodně doporučuji navštívit je kemp přímo ve Frenštátu pod Radhoštěm. Kemp disponuje velkým počtem různých chatek a nádhernou okolní přírodou, kterou zde utváří masiv Beskyd. V blízkosti kempu se nachází aquapark, který při pobytu alespoň na 5 nocí můžete navštívit zdarma. Sportovní vyžití je zde také velmi bohaté. Můžete si zde zahrát kuželky, badminton, stolní tenis či se projet na okolních cyklostezkách, které jsou kouzelné. Během léta zde probíhají večery s živou hudbou. Kemp je dobře uzpůsoben pro příjezd karavanem a nabízí elektrickou přípojku a vodu.

 

Top
JSTE PŘIPRAVENI VYHRÁT?
Ano, správně! S námi máte možnost vyhrát obytný vůz a to na 1 víkend! Stačí se přihlásit do soutěže...
Vaše údaje jsou u nás v bezpečí!
DĚKUJEME!
Byl jste úspěšně přihlášen do naší soutěže
JSTE PŘIPRAVENI VYHRÁT?
Ano, správně! S námi máte možnost vyhrát obytný vůz a to na 1 víkend! Stačí se přihlásit do soutěže...
AKCE NA LETNÍ TERMÍNY!
Máme pro Vás poslední all inclusive last minute
termín za akční cenu 2990,-Kč!!

Naše akce platí na tento termín:
- Od 28.8. do 2.9. na vůz TD 700 pro 4 osoby
Do poznámky k objednávce stačí napsat #lastminute
Vy už odcházíte?
Co takhle vyzkoušet náš poslední all inclusive last minute
termín za akční cena 2990,-Kč!!

Naše akce platí na tento termín:
- Od 28.8. do 2.9. na vůz TD 700 pro 4 osoby
Do poznámky k objednávce stačí napsat #lastminute.
Tak co vyzkoušíte dovolenou s námi?