Co si sbalit na dovolenou?

Vydáte-li se na cestu do zahraničí, potřebujete hlavně cestovní doklady a finanční prostředky. Všechno ostatní už se vždy dá vyřešit a koupit na místě. Když ale uprostřed dovolené zjistíte, že něco nutně potřebujete a nevíte kde v cizině danou věc sehnat, může vám to pěkně znepříjemnit celkový dojem. Proto je nejlepší sbalit důležité věci s sebou a vyhnout se tak případným potížím. Co nezapomenout při cestování s obytným vozem?

Samozřejmou nezbytností jsou doklady a cestovní pojištění. Než vyrazíte, zkontrolujte si, že máte také zelenou kartu a smlouvu o zapůjčení vozidla. Vezměte si GPS navigaci a mapu. V některých místech nemusí být dostačující signál, proto je dobré mít taky mapu destinace, aby vás na cestách nic nepřekvapilo.

Další nutností je malý hasící přístroj a vybavená lékárnička, která sice patří mezi povinnou výbavu vozidla, ale vždy je lepší překontrolovat, jestli nechybí nic potřebného. Přibalte si své osobní léky a něco pro případ, že se vám dostaví střevní potíže. V každé zemi je jiná úprava vody, a tak k těmto problémům může lehce dojít.

Myslete i na klíny na vyrovnání auta, ne vždy se vám podaří zakempovat na zela rovném terénu, proto se vám klíny budou jistě hodit hned několikrát. V případě, že plánujete na cestách vařit, nezapomeňte na plnou plynovou láhev a pro jistotu vezměte ještě jednu do zásoby, vůz to uveze a vy se tak nebudete muset obávat, že vám plyn v průběhu dovolené dojde. S tímto bodem souvisí zápalky, popřípadě sirky.

Potřebovat budete i chemii do toalety a toaletní papír určený do chemického záchodu. Chodit se bude i malá sekerka a s ní drobné nářadí jako první pomoc v případě, že se něco rozbije. Přibalte i provázek s kolíky, když zmoknete, jistě oceníte, že budete mít kam mokré věci pověsit. Přibalte také kanystr na pitnou vodu a sušenky na doplnění energie a zahnání hladu.

 

Top
JSTE PŘIPRAVENI VYHRÁT?
Ano, správně! S námi máte možnost vyhrát obytný vůz a to na 1 víkend! Stačí se přihlásit do soutěže...
Vaše údaje jsou u nás v bezpečí!
DĚKUJEME!
Byl jste úspěšně přihlášen do naší soutěže
JSTE PŘIPRAVENI VYHRÁT?
Ano, správně! S námi máte možnost vyhrát obytný vůz a to na 1 víkend! Stačí se přihlásit do soutěže...
AKCE NA LETNÍ TERMÍNY!
Máme pro Vás poslední all inclusive last minute
termín za akční cenu 2990,-Kč!!

Naše akce platí na tento termín:
- Od 28.8. do 2.9. na vůz TD 700 pro 4 osoby
Do poznámky k objednávce stačí napsat #lastminute
Vy už odcházíte?
Co takhle vyzkoušet náš poslední all inclusive last minute
termín za akční cena 2990,-Kč!!

Naše akce platí na tento termín:
- Od 28.8. do 2.9. na vůz TD 700 pro 4 osoby
Do poznámky k objednávce stačí napsat #lastminute.
Tak co vyzkoušíte dovolenou s námi?