Den otevřených sklepů – Čejkovice

Máte rádi kvalitní víno a cestování? Oboje můžete spojit dohromady. S našimi vozy se můžete vydat na Den otevřených sklepů – do moravských Čejkovic. V tuto dobu v Čejkovicích a okolí těžko seženete ubytování, když si půjčíte náš obytný vůz, nemusíte tyto starosti s přespáním řešit. Dokonce vám poradíme, u kterého spřáteleného vinaře můžete zastavit a napojit se na proud!
Putování mezi sklepy pořádá Sdružení vinařů Čtvrtečníci, vstupné je 700 Kč a v ceně je zahrnut poukaz na nákup vín v hodnotě 300,- Kč. Po zakoupení vstupenky kromě poukazu na nákup vín obdržíte degustační skleničku, taštičku na krk, katalog se seznamem vinařství, nabízenými víny a mapkou sklepů a tužku. Mezi 10.00 a 19.00 hod. pak pěšky putujete mezi jednotlivými sklípky (pořadí návštěv záleží čistě na vás 🙂.
Než vyrazíte mezi sklípky, rozhodně nezapomeňte v 10:00 na nádvoří Hotelu Zámek na slavnostní zahájení hlavního programu Templářským Komturem a jeho družinou, kteří malou tradiční ceremonií předají klíč od čejkovických vinných sklepů.
K završení hezkého dne si můžete nejenom připít dobrým vínem z Čejkovic, ale spolu s cimbálovou muzikou také zazpívat hezké moravské písničky od 20.00 hodin na nádvoří Hotelu Zámek (CM Morava), v areálu firmy Víno Sýkora a ve Sklepě u Templářských rytířů (v ceně vstupného).
Neděle je pak určena pro nákup (vybraných) vín – vraťte se do vinných sklípků mezi 9.00 a 12.00 hod., kde můžete směnit část vstupného za lahev (lahve) vína označené při sobotní degustaci. Samozřejmě můžete koupit i další vína, která vás nejvíce zaujala.

Top
JSTE PŘIPRAVENI VYHRÁT?
Ano, správně! S námi máte možnost vyhrát obytný vůz a to na 1 víkend! Stačí se přihlásit do soutěže...
Vaše údaje jsou u nás v bezpečí!
DĚKUJEME!
Byl jste úspěšně přihlášen do naší soutěže
JSTE PŘIPRAVENI VYHRÁT?
Ano, správně! S námi máte možnost vyhrát obytný vůz a to na 1 víkend! Stačí se přihlásit do soutěže...
AKCE NA LETNÍ TERMÍNY!
Máme pro Vás poslední all inclusive last minute
termín za akční cenu 2990,-Kč!!

Naše akce platí na tento termín:
- Od 28.8. do 2.9. na vůz TD 700 pro 4 osoby
Do poznámky k objednávce stačí napsat #lastminute
Vy už odcházíte?
Co takhle vyzkoušet náš poslední all inclusive last minute
termín za akční cena 2990,-Kč!!

Naše akce platí na tento termín:
- Od 28.8. do 2.9. na vůz TD 700 pro 4 osoby
Do poznámky k objednávce stačí napsat #lastminute.
Tak co vyzkoušíte dovolenou s námi?